Zajęcia online

Termin: zostanie podany wkrótce.

Zgłoszenia do 15 września 2023 na adres as@szkolaszachowa.waw.pl.

Oświadczenie • Regulamin online

Płatność za zajęcia

1. Wniesienie opłaty za uczestnictwo w zajęciach jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu.
2. Opłaty za zajęcia dokonywane są wg. Terminarza wybranej opcji na konto:
PKO BP SA 48 1020 1042 0000 8302 0227 5774 Szkoła Szachowa Andrzeja Szewczaka
ul. Sokratesa 9 m 13 01-909 Warszawa NIP 521-182-38-53.
3. Nie ma możliwość wniesienia opłat gotówką.
4. W przypadku nieobecności uczestników – dotyczy to również nieobecności usprawiedliwionych, Organizator nie jest zobowiązany do dokonywania jakichkolwiek zwrotów, jak również nie są dopuszczalne jakiekolwiek potrącenia.
5. W przypadku rozwiązania utworzonej grupy przez Organizatora, zwrot części lub całości zapłaconej kwoty odbywa się, z uwzględnieniem proporcjonalnej ilości, które zostały przeprowadzone do chwili rezygnacji w stosunku do łącznej ilości zajęć w ramach kursu, na zasadach ustalonych z Organizatorem. Kwota zwrotu zaokrąglana jest do pełnych złotych. Kwota zwrotu przesyłana jest na konto, z którego przyszły pieniądze za zajęcia.
6. W przypadku rezygnacji  uczestnika zajęć, rozliczenie zapłaconej kwoty odbywa się, uwzględniając ewentualną zniżkę dla Posiadacza Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny lecz bez uwzględnienia ulg za: jednorazową wpłatę i liczbę rodzeństwa na zajęciach szachowych prowadzonych przez Organizatora czyli od kwoty za cały kurs 1 900 zł (1 710 zł z Kartą Dużej Rodziny), z uwzględnieniem proporcjonalnej ilości zajęć, które zostały przeprowadzone do chwili rezygnacji w stosunku do łącznej ilości zajęć w ramach kursu, na zasadach ustalonych z Organizatorem. Kwota zwrotu zaokrąglana jest do pełnych złotych. Kwota zwrotu przesyłana jest na konto, z którego przyszły pieniądze za zajęcia.
7. Podstawową formą płatności jest płatność semestralna wg. Tabelki.
8. Istnieje możliwość jednorazowej płatności z upustem wg. Tabelki, który jednak obowiązuje przy terminowej wpłacie.
9. Istnieje możliwość indywidualnego programu płatności po ustaleniu z Panem Andrzejem Szewczakiem, co może się wiązać ze zmianą kwoty całościowej.
10. Opcje i zniżki wynikające z poniższych tabelek i regulaminu obowiązują tylko w przypadku wpłat za zajęcia w poniższych terminach.
11. Posiadaczom Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny przysługuje 10% zniżki na zajęcia od cen podanych ww. tabeli pod warunkiem terminowych opłat.
12. Uiszczenie wpłaty za zajęcia po terminie bez uprzedniego kontaktu i uzgodnieniu terminów wpłat z Panem Andrzejem Szewczakiem, powoduje utracenie upustów i wszelkich zniżek. Powoduje to konieczność opłaty kwoty w wysokości jak za płatności razem za dwa semestry w poniższej w tabelce.
13. Za wpłatę uznaje się termin zaksięgowania na koncie Szkoły Szachowej Andrzeja Szewczaka.
14. Wpłaty za zajęcia przedstawia poniższa tabela.

Jedno dziecko Termin płatności
rodzaj płatności razem 20 października 2023 5 lutego 2024
jednorazowa 1 500 zł 1 500 zł
semestralna 1 900 zł 1 000 zł 900 zł
Dwójka dzieci Termin płatności
rodzaj płatności razem 20 października 2023 5 lutego 2024
jednorazowa 2 500 zł 2 500 zł
semestralna 3 000 zł 1 600 zł 1 400 zł

15. Reklamacje mogą Państwo zgłaszać na adres: as@szkolaszachowa.waw.pl. Reklamacje zostaną rozpatrzone w terminie 21 dni.
16. W przypadku niewniesienia opłaty w terminie, Organizator uprawniony będzie do wykluczenia Uczestnika z kursu.
17. Opłaty za zajęcia szachowe proszę wpłacać na konto:
PKO BP SA 48 1020 1042 0000 8302 0227 5774
Szkoła Szachowa Andrzeja Szewczaka
ul.Sokratesa 9 m. 13, 01-909 Warszawa
z tytułem: zajęcia szachowe imię i nazwisko dziecka oraz nr i nazwa szkoły.